Тигрове око — магічні властивості і значення, кому підходять браслети з каменем

Властивості кошачого ока. Камінь тигрове око для кого підходить, як носити

Тигровий самоцвіт — здавна відомий оригінальний декоративно-виробний камінь, навіть на фото дуже нагадує погляд цього граціозного звіра. Цінується не тільки за свій привабливий, незвичайний, багатий зовнішній вигляд, але і за численні магічно-лікарські властивості, якими володіє.

 

Як виглядає камінь тигрове око

Даний мінерал — продукт вивітрювання соколиного ока. У процесі заміщення тонковолокнистих прожилок мінералу рибекита на напівпрозорі нитки крокидоліта та лимонита утворюється такий цікавий самоцвіт. По суті, це різновид напівпрозорого кварцу або халцедону, всередині якого поздовжньо в хаотичному порядку переплітаються смуги трьох кольорів: чорні, коричневі, жовті. Це включення гидроокислов заліза, які надають каменю характерний золотистий відлив і райдужне сяйво (вчені називають таке оптичне явище мінералів іризацією).

Опис каменю тигрового ока

Красиве співзвучну назву цей волокнистий мінерал отримав за те, що своєю кольоровою гамою і особливо хвилеподібним відливом дуже нагадує око тигра. У природі камінь непрозорий, бурого кольору зі світлими смужками. Зустрічаються екземпляри, дуже розрізнені за формою, вагою і відтінком, але деякі тільки після теплової обробки набувають звичного коричнево-золотистого забарвлення і незвичайного сяйва. Такі характеристики роблять значення каменю тигрового ока особливими в ювелірній справі, медицині, езотериці.

Різновиди тигрового ока

Різновиди кольорів кошачого ока. Каміння тигрове око браслетЦей красивий самоцвіт — недорогий виробний камінь, але серед інших кварцитів вигідно відрізняється загадковою грою своїх кольорів. В залежності від відтінку, розрізняють види тигрового ока — соколине око і бичаче око, які трохи відрізняються хімічним складом. Від нього безпосередньо залежить забарвлення каменя, як наслідок — цінність серед любителів коштовностей.

Соколине око — натуральний кварцит сіро-блакитного відтінку. Відрізняється включенням волокон родусита і крокидоліта, але має в складі менше заліза, ніж його звичайний побратим. Зустрічається набагато рідше, тому цінність у ювелірів вище за інших представників кварцу. Бичаче око частіше отримують штучним шляхом. Щоб надати кварцитам потрібний коричнево-червоний відтінок і шовковистий блиск, камінь піддають тепловій обробці

Кошик